• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

TTNET Online Alışveriş Festivali başlıyor

ttnet online festivalTürkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, sektöründe lider e-ticaret siteleriyle birlikte “TTNET Online Alışveriş Festivali”ni başlatıyor.

TTNET'lilere özel olarak sunulan online alışveriş festivali, 2 Aralık 2013 – 2 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bireysel TTNET aboneleri modadan teknolojiye, yeme-içmeden eğlenceye, aksesuardan dekorasyona kadar 40’a yakın e-ticaret sitesinde kendilerine özel indirimlerle 2014’e merhaba diyecek. Ayrıca festival boyunca www.ttnetfestivali.com sitesinde ilgili formu dolduranlar arasından yapılacak çekilişle 1 kişi “Mercedes CLA AMG 45” kazanma fırsatı yakalayacak.

Birçok alanda olduğu gibi e-ticaret alanında da kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam eden Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi TTNET, şimdi de 1 ay sürecek online alışveriş festivalini başlatıyor.

“TTNET Online Alışveriş Festivali”, 2 Aralık 2013 – 2 Ocak 2014 tarihleri arasında Elektronik Ticaret İşletmeleri Derneği (ETİD) işbirliğiyle, sektöründe lider e-ticaret sitelerinde abonelerine çeşitli avantajlar sunacak.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: