• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Dorco Tıraş Bıçakları, Kromiks ile Türkiye’de

Kromiks, tıraş bıçağı pazarında Dorco ile fırtınalar estirecek, rekabeti farklı boyutlara taşıyacak.

kromiks_topluTıraş bıçağı pazarında uzun yıllar emek veren ve adeta sektörün duayeni olan Birol Günak, Dorco Tıraş Bıçakları ve Makineleri ile sektöre dönüş yaptı. Tıraş bıçağı ve makineleri konusunda seçim yaparken dünya pazarında sektörünün en hızlı teknolojik gelişmelerini sergileyen Güney Koreli Dorco ile el sıkıştığını kaydeden Günak, “Romanya, Moldovya, Bulgaristan ve Türkiye’de Dorco’nun tek yetkili satıcısıyız. Ürünlerin bu ülkelerde performansı ve satış rakamları giderek artıyor. Türkiye’de de önemli başarılara imza atarak sektöre hareketi ve rekabetin güzelliklerini getiriyoruz. Dorco Tıraş Bıçakları’nın en büyük özelliği, özel markalı (private label) ürünler yapabilme kabiliyetidir. Piyasadaki lider perakendeci firmalara şirketimiz; Kromiks olarak market markalı özel ürün (PL) hizmeti verebiliyoruz. Türkiye’de de birçok perakendeciyle görüşme halindeyiz. Dorco, dünyada Walmart, Aldi, Sainsbury's gibi dev perakendecilerin özel markalı tıraş makine ve bıçak ürünlerini üretmektedir” dedikten sonra ekibi ve ürünlerle ilgili şu bilgileri verdi:kromiks1

Yenilikçi ürünler;

kromiks_kutu“Dünyada ilk defa 6+1 tıraş bıçaklı ürünü piyasaya sunduk. Dorco`nun dünyada faaliyette bulunduğu ülkelerde pazar payı hızla artıyor ve tüketiciler tarafından talep görüyor. Şu an 76 ülkede ürünlerimiz tüketicilerin yüksek memnuniyeti ile karşılandı. Bu ürünün Türkiye’de de çok satılacağını inanıyoruz.

Kromiks’in kadrosunda Türkiye’de tıraş bıçağı sektöründe uzun yıllar deneyimi olan Yaşar Gerz satış müdürü olarak görev almaktadır. Ayrıca, bünyemizde, idari ve hukuk çözümlerinde birleştirici fonksiyonları üstlenen Ümit Namazcı’da bizlerin gücüne güç katıyor. Bu yapı, perakendecilerle görüşmelerde büyük kolaylık getirirken, toplantıların daha hızlı ve kalıcı şekilde sonuçlanmalarına imkan veriyor. Yılların deneyimli ismi ve de perakende sektörünün duayenlerinden, Bedri Uras’da danışmanlığımızı yapıyor.

Dorco`nun yüksek tıraş bıçağı teknolojisi ile ekibimizin kimyası birebir örtüşmekte olup, başarı kaçınılmaz hale gelmiştir.”

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: