• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Birebir Market çalışanları Mantar Evi'nde buluştu

Antalya’nın yerel marketlerinden Birebir Market 15 Şubat Çarşamba günü çalışanlarıyla Dünya'da eşi benzeri olmayan Mantar Evi’nde bir araya geldi.

birebir_mantar1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural başta olmak üzere yaklaşık 120 personelin katılımı ile gerçekleşen buluşma saat 10:00’da sabah kahvaltısı ile başladı. Otantik bir atmosferde birbirinden farklı mantar çeşitleri ile hazırlanmış, kahvaltıda farklı lezzetler keşfedildi.

Keyifli bir kahvaltının ardından, başlayan toplantıda 2011 yılı genel değerlendirme ve 2012 yılı hedeflerine yer verildi. Swot analizi yapıldı. Toplantıda şirketin güçlü ve zayıf yanları, içte ve dışta sahip olduğu fırsatlar, risk ve piyasa tehditleri üzerinde duruldu.

Toplantıya öğle yemeğinin başlamasıyla ara verildi. Mantar Evi'nin keyifli ve lezzetli yemeklerinin tadına bakıldıktan, sonra 2012 yılında müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmak için neler yapılması gerektiğiyle ilgili 1e1 personeli fikirlerini sundu.Birbirinden farklı fikirlerin ortaya çıktığı toplantı yaklaşık 4 saat sürdü. Sabah saatlerinde başlayan ve gün boyu devam eden toplantının sonunda çalışanlar canlı müzik eşliğinde stres attılar.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: