Bağdat, doğunun gizemli baharatlarının şifalı dünyasını tüketicilerle buluşturuyor; ortaya kokusuyla, içimiyle alışkanlıklarımızı değiştirecek yepyeni bir lezzet çıkarıyor.

Bitki, meyve, yeşil ve form çayları olmak üzere yepyeni lezzetlere imza atan Bağdat, gerçek tadında çayı pazara sundu.

Bitkilerin kendilerine has kokuları ve yararlarının, Bağdat ile mükemmel lezzetli çaylara dönüştüğünü anlatan firma yetkilileri, “Adaçayı, ıhlamur, papatya, nane-limon, rezene ve Bağdat’a özel Baharat çayı ile keyfinize keyif katacak, Böğürtlen ve Kuşburnu çayından da vazgeçemeyeceksiniz. Yeşil çay ise antioksidan özelliğine sahip. Zihin ve beden sağlığınızı güçlendireceksiniz. Form çayımız ise formda kalmak isteyenleri için ideal” dediler.

Firma yetkilileri; “Poşet çayın suya demini ve doğal rengini daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için meyveler ve bitkiler özenle toplanır, gerekli işlemlerden geçirilerek kurutulur. Antioksidanlar, serbest radikallerin sebep olabileceği tüm rahatsızlıklara karşı vücudu korur. Form Çay, içeriğindeki antioksidan maddeler sayesinde vücudunuzdaki toksinlerin ve fazla suyun dışarı atılmasına, sindirime ve metabolizmanın düzgün çalışmasına yardımcı olurken gün boyu canlı tutar” açıklamasında bulundular.

 

Facebook

Linkedin

Twitter

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction