• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Bağdat, “Lezzet Çayları” ile çay alışkanlığımızı değiştirecek!

ba_dat_200

Bağdat, doğunun gizemli baharatlarının şifalı dünyasını tüketicilerle buluşturuyor; ortaya kokusuyla, içimiyle alışkanlıklarımızı değiştirecek yepyeni bir lezzet çıkarıyor.

Bitki, meyve, yeşil ve form çayları olmak üzere yepyeni lezzetlere imza atan Bağdat, gerçek tadında çayı pazara sundu.

Bitkilerin kendilerine has kokuları ve yararlarının, Bağdat ile mükemmel lezzetli çaylara dönüştüğünü anlatan firma yetkilileri, “Adaçayı, ıhlamur, papatya, nane-limon, rezene ve Bağdat’a özel Baharat çayı ile keyfinize keyif katacak, Böğürtlen ve Kuşburnu çayından da vazgeçemeyeceksiniz. Yeşil çay ise antioksidan özelliğine sahip. Zihin ve beden sağlığınızı güçlendireceksiniz. Form çayımız ise formda kalmak isteyenleri için ideal” dediler.

Firma yetkilileri; “Poşet çayın suya demini ve doğal rengini daha yoğun ve hızlı bir şekilde verebilmesi için meyveler ve bitkiler özenle toplanır, gerekli işlemlerden geçirilerek kurutulur. Antioksidanlar, serbest radikallerin sebep olabileceği tüm rahatsızlıklara karşı vücudu korur. Form Çay, içeriğindeki antioksidan maddeler sayesinde vücudunuzdaki toksinlerin ve fazla suyun dışarı atılmasına, sindirime ve metabolizmanın düzgün çalışmasına yardımcı olurken gün boyu canlı tutar” açıklamasında bulundular.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: