Mağazalar zincirine yenilerini eklemeye devam eden Şaypa'nın 57'nci mağazası olan Yunuseli Şaypa Maxima'nın açılışına Şaypa yönetim kurulu üyeleri, tedarikçiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şaypa Genel Müdürü Yusuf Şaylı, yeni şubeleriyle 40 kişiye daha iş imkanı sağlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Bursa perakende sektöründeki istihdamın yüzde 30'unu Şaypa'nın tek başına sağladığını vurgulayan Şaylı, toplamda yaklaşık 2 bin 400 çalışana ulaştıklarını, bundan da kent ve ülke ekonomisi adına onur duyduklarını ifade etti.

Bursa halkından aldıkları güçle kentin ticari, sosyal, kültürel hayatına katkı koymaya çalıştıklarını kaydeden Şaylı, ulusal marka olma yolunda da çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi. Yılda 27 milyon kişiye hizmet verdiklerini vurgulayan Şaylı, "Uygun fiyat politikalarımızı ve kaliteli ürün hizmetimizi Bursa ve Marmara Bölgesi'nin tamamına taşımak istiyoruz. Kazandıklarımızı yatırım yaparak, yeni mağazalar açarak, istihdam sağlayarak Bursa ve bölgesiyle paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

Yatırımlarını müşteri odaklı yaptıklarını hatırlatan Şaylı, "Hem cana yakın hem cebe yakın" sloganıyla Şaypa'nın perakende sektöründeki başarı öyküsünü perçinlemeye devam ettiklerini söyledi.

 

İlgili İçerikler

Facebook

Linkedin

Twitter

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction