macrocenter zekeriyakoyAvrupa’nın ve dünyanın en özel lezzetlerini, Anadolu’nun yerel tatları ile birlikte keyifli sofralar için raflarına taşıyan Macrocenter, yemek ve yaşam stili anlayışını Zekeriyaköy’de açtığı ikinci mağazası ile müdavimleriyle buluşturdu.

Macrocenter, 25. mağazasını Zekeriyaköy Ormanada’da hizmete açtı. Ormanada Macrocenter, birbirinden seçkin lezzetleri, ev yapımı meze çeşitleri ve her alanda eğitim almış uzman personelinin sunduğu üstün hizmet kalitesiyle lezzet tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.

Alışverişte yepyeni bir dönemi başlatan Macrocenter Mağazalarında her ürün, sağlık, kalite ve lezzet açısından titiz bir elemeden geçirilerek satışa sunuluyor. Yüksek ürün kalitesi ve çeşitliliği ile İstanbul, Bodrum, İzmir, Antalya ve Ankara’daki 25 mağazası ile hizmet vermeye devam eden Macrocenter Mağazaları, Avrupa’nın ve dünyanın en seçkin lezzetlerini Anadolu’nun özel tatları ile biraraya getiriyor.

 

İlgili İçerikler

Facebook

Facebook

Linkedin

Twitter

Retail Türkiye

Special positions is: sticky_left, stickey_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. And to use, please go to Module Manager config your module to your desired postion.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction