• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Koton, Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde açıldı

koton palm city1.113 metrekarelik alanıyla Mersin’in en büyük Koton’u olma özelliğini taşıyan mağaza, 37 bin ürün çeşidi ve 22 personeli ile Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine hizmet veriyor.

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Koton mağazası’nı ziyaretçileriyle buluşturdu. 1.113 metrekarelik alanıyla Mersin’in en büyük Koton’u olma özelliğini taşıyan mağaza, 37 bin ürün çeşidi ve 22 personeli ile Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine hizmet veriyor.

Mağaza sayısını 33’ten 65’e çıkaran Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, ev dekorasyonundan tekstile, elektronikten oyuncağa, ayakkabıdan kozmetiğe zengin ürün seçenekleri ve sayısız alternatifi aynı çatı altında buluşturan, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra farklı mutfaklar sunan cafe ve restoranları, mimarisi, dizaynı, pazarlama stratejisi, fonksiyonları, geniş otoparkı, teras alanları, eğlence alanları ve sunduğu hizmetleri ile çok daha modern, konforlu ve pratik bir alışveriş imkânı sunuyor.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: