Kibaroğlu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gin, 26'ncı şubelerini Karşıyaka'da hizmete soktuklarını belirterek, hedeflerinin kentin tüm ilçelerine ulaşmak olduğunu açıkladı.

kibaroglu_logoKibaroğlu Mağazaları, Açılışa şirket yöneticilerinin yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Kibaroğlu Mağazaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gin, kaliteden ödün vermeden bugünlere geldiklerini belirterek, "Bugün 26'ncı mağazamızı açmanın heyecanı içindeyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak daha nice yıllara ulaşmak istiyoruz" dedi.

Gin, "Ürünlerimizi kaynağını bildiğimiz yerlerden ve tek elden alıyoruz. Meyve ve sebze reyonumuzdaki tüm ürünler günlük olarak alınır. Aynı şekilde et reyonumuzda da küçük ve büyükbaş hayvanlarımızı kendimiz seçeriz. Yine tüm hayvanlarımızı kontrollerini yaptırdığımız tek üreticiden temin ederiz. Bu da beraberinde kaliteyi getirmektedir" diye konuştu.

İzmir'in her yerine ulaşmayı hedeflediklerini dile getiren Gin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Narlıdere, Balçova ve Hatay'da yeni şubeler açmak üzereyiz. İzmir'de vatandaşlarımıza kaliteyi götürerek bu sektörde çıtayı yükselten taraf olacağız. Herkese ulaşmak en önemli hedefimiz” dedi.

 

İlgili İçerikler

Facebook

Linkedin

Twitter

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction