Beyaz eşya ve mobilya sektörünün önemli firmalarından ERPA; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esasına dayanan konseptiyle büyümeye ve farklı portföylerde genişlemeye devam ediyor.

erpa_asyapark_avmERPA, Dudullu'nun alışveriş merkezi ASYA Park AVM içinde, 1000 m2'ye ulaşan, her yönüyle farklı konseptlerde hazırlanmış, mobilya ihtiyacı olanların bütün eksikliklerini giderebilecekleri, farklı ürün grupları ve muhteşem atmosferiyle yepyeni bir showroom açıyor.

26 Kasım tarihinde gerçekleşecek açılışlarının tamamen halka yönelik olduğunu, ilk etapta protokol açılışı yapmayacaklarını, protokol açılışlarında katılımcıların tam anlamıyla açılışın heyecanını yaşayamadığını belirten ERPA Yönetim Kurulu Başkanı H. Erdem Ede, "ERPA olarak yenilenmek, değişmek, büyümek ve müşterilerimize çok daha kaliteli hizmet sunabilmek için çabalarımız devam ediyor. Bu showroomu açabilmek için aylardır çalışmalarımız devam ediyordu. Serhat Mobilya ile yaptığımız işbirliği ve güçbirliği projemizle bu showroomumuzu en kaliteli ve müşteri memnuniyeti esasıyla hayata geçiriyoruz" dedi.

Güçbirliği yaptıkları Serhat Mobilya'nın 1970'li yıllarda Kayseri'de kurulduğunu, 100 bin m2'lik bir kapalı alanda üretim gerçekleştirdiğini kaydeden Ede, "Ürettiklerinin yüzde 65'ini yurt dışına ihraç eden Serhat Mobilya, özel tasarımlarıyla Avrupa ve Amerika'nın yanında Çin'e, Nijerya'ya, Hindistan'a bile ürün ihraç ederek kalite ve farklı konseptini yansıtmış bir firmadır. Bizler ERPA olarak tam bir senedir onlarla birlikte bir shovvroom kurabilmek için anlaşmalar yapmaya çalışıyorduk. Mağazalarımızda onların bazı ürünlerinin satışını gerçekleştiriyorduk, ama özellikle yurt dışı konseptini yansıtan çok özel ürünlerin satışını da yapacağımız bu shovvroomumuzla gerçekten bir ilke imza atmış oluyoruz. ASYA Park'ta tam 6 mağazayı birleştirerek 1000 m2'lik bir alan oluşturduk. Açılışın gününe özel şekilde 26 ve 27'sinde katılımcılara yüzde 50'lik indirim hediye günümüz olacak" açıklamasını yaptı.

 

İlgili İçerikler

Facebook

Linkedin

Twitter

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction