• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

23. Çetinkaya mağazası Bursa'da hizmete girdi

Çetinkaya Grubu 23'üncü çok katlı mağazasını Bursa Heykel'de hizmete açtı.

fehmi_cetinkaya_heykel_magazaÇetinkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Çetinkaya ve Çetinkaya Ailesinin evsahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Adana Milletvekili ve Başbakan Başdanışmanı Necati Çetinkaya ile yerel yönetim ve özel sektör temsilcileri katıldı.
Beş bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek mağazada çocuk, kadın, erkek, züccaciye ve elektronik eşya bölümlerinde 15 bin çeşit ürün bulunuyor.
Ürünlerin tamamının üretim ve tedarikinin Çetinkaya Grubu'nun özkaynak imkanları ile gerçekleştirildiğini belirten grubun kurucusu ve başkanı Fehmi Çetinkaya açılışta yaptığı konuşmada "Uygun fiyatla sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle tüketici dostu olmanın yanında istihdama da ciddi katkımız var, 2012'de de bu katkımız devam edecektir" dedi. Çetinkaya Grubu Türkiye genelinde bugüne kadar 3 bine yakın doğrudan 10 bin civarında da dolaylı istihdam sağladığını belirten Çetinkaya 2012'de de açılması planlanan 12 yeni çok katlı mağaza ile 2 bin kişiye daha iş imkanı sağlaycaklarını açıkladı.
Bugüne kadar AVMlerdeki 3 mağaza tüm çok katlı mağazaların mülküne sahip olan Çetinkaya, 24'üncü çok katlı mağazasını 30 Ekim 2011'de M1 Merkez Gaziantep AVM'de hizmete açacak. Gaziantep Çctinkaya'da çocuk, kadın, erkek, züccaciye, parfümeri, elektronik eşya yatımda gıda bölümü de yer alacak. 70 bin çesit ürünün tüketiciyle buluşacağı mağazada ayrıca bir kafe de hizmet verecek.

RetailTurkiye.com
Cihaz Sein: